תכנון ועיצוב בתים פרטיים: אסתטיקה לצד פרקטיקה

דירה נאה מרחיבה דעתו של אדם. המשפט האל מותי הזה של חזל מזכיר לנו כי יופי הוא לא בהכרח מילה גסה כאשר אנחנו מדברים על עיצוב הבית. נכון, אמנם  אנחנו צריכים אלמנטים פרקטיים כמו מקומות איחסון, פינת עבודה או פינת משחקים לילדים. אבל אנחנו גם צריכים להתאים את  המרחב באופן הרמווני בצורה כזו שתאפשר לנו לפעול בתוך החדר בצורה הטובה ביותר והנעימה ביותר עבורינו.

כאשר אנחנו נכנסים לתהליך של עיצוב בית אנחנו צריכים לקחת את כל המוטיבים של פרקטיקה לצד אסתטיקה ולייצר מרחב המאפשר לנו לקבל את הטוב ביותר מהחלל בו אנחנו שוהים שעות רבות בכל יום.

אז היום, במאמר הבא, נלמד ביחד כיצד אנחנו יכולים לעצב את הבית שלנו באופן כזה שיעמוד בצרכים השונים שלנו לאורך זמן.

כמה טיפים שיעשו את כל ההבדל

עיצוב פנים בתים פרטיים זה כנראה הדבר החביב עלי, דניאל מיכאלי, יותר מכל. אין כמו עיצוב פנים בתים פרטיים כדי להרגיש שאני באמת מייצר עולם חדש עבור משפחה. הרי במידה רבה זה מה שזה. כמו ציור על קנבס ממנו גם ניתן להפיק תועלת והנאה אינסופיים.

כאשר אנחנו מדברים על עיצוב פנים בתים פרטיים, כאמור, אנחנו צריכים לדבר על הטיפים שיהפכו את הצורך בפרקטיקה, באלמנטים מסוימים בתוך דירה לחלק אינטגרלי מעיצוב הפנים של הדירה.

  1. קחו את כלי האחסון והפכו אותם לחלק מהעיצוב של הבית:  עיצוב פנים בתים פרטיים אמנם מתחיל במקומות אחרים, אבל כנראה הטיפ הזה, הלוקח דבר אחד והופך אותו לאחר נכון תמיד. בואו נקח את מה שאנחנו גם ככה צריכים שיהיה במרחב ופשוט נהפוך אותו ליפה יותר.
  2. בואו נחלק נכון את המרחב: האם אתם משפחה עם ילדים? האם אתם אוהבים לארח? כל אלו כמובן ינתבו אותנו לבחירה של סלון או חלל משותף רחב ככל הניתן, כזה שיצליח להחזיק בתוכו את הצרכים של כל אחד מבני הבית. אם אתם לעומת זאת צריכים דברים אחרים כמו חלל עבודה גדול וכן הלאה נייצר את המרחב מותאם לכך בהתאמה.
  3. אנחנו לא נשכח אף פינה בבית: עיצוב פנים בתים פרטיים לוקח את החלקםי האזוטריים ביותר. בין אם זה הגינה האחרוית ובין אם זה השירותים ונותן להם שם ופנים. אנחנו ננסה לספר סיפור אחד המתבטא בכל אחד מהחלקים של הבית. זאת כדי לספר דרך הבית סיפור שלם המתפרס בכל חדר וחדר. הסיפור מתבטא בדרך כלל בשימוש בחומרים דומים, ריצוף דומה וכן הלאה.

אני, דניאל מיכאלי, עובד בתחום העיצוב כבר שנים ארוכות. אני לא יכול שלא להתפעל בכל פעם מחדש מהיופי והקסם של הפיכת מקום ריק לכזה מלא חיים אני מזמין אתכם לצאת איתי למסע. 

שתפו את הפוסט:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest