גילוי נזילות מים לפי החורף

Water leak

החורף אוטוטו כאן וזה הזמן להכין את הבית לקראתו. בדיוק כמו שאנחנו נוהגים להכין את הרכב לחורף, כך עלינו לדאוג שגם הבית יהיה מוכן לחורף. הסיבה לכך היא פשוטה, אם לא נגיע מוכנים, אז אנחנו עלולים למצוא את עצמנו באמצע החורף, בימים גשומים וסוערים, עם בעיות משמעותיות ויהיה לנו קשה להתמודד איתן בתקופה זו.

דוגמא טובה לכך, אנחנו יכולים לראות בכל מה שקשור לביצוע גילוי נזילות מים במבנה לפני החורף. מדובר על סיטואציה אשר לצער רבים, היא מאוד מוכרת להם, בפרט למי שמתגורר במבנה ישן. אז האיטום של המבנה כבר איננו במיטבו וזה עלול להוביל לחדירה של מים אל תוך המבנה. בחורף יש לכך יותר סיכוי, בגלל הגשמים.

איך מגיעים למצב שיש חדירה של מים למבנה?

על מנת לאתר נזילות מים, עלינו להבין תחילה מה מהות הבעיה, כיצד היא נוצרת ואיך היא משפיעה על איכות חיינו. בעיקרון, כל מבנה אמור להיות אטום באמצעות חומרי איטום שונים. הבעיה היא, שעם הזמן החומרים נשחקים ונפערים חורים קטנים, בקירות ובגגות (בקומות עליונות).

אותם חורים עלולים לייצר מצב בו מי גשמים יחדרו אל תוך המבנה. בתחילה זה עלול להיות טפטוף קל, אך עם הזמן זה עלול להיות הרבה יותר משמעותי. הטפטוף עלול להרחיב את החור, לגרום נזק משמעותי יותר לקיר, עד שנמצא את עצמנו מתמודדים עם שלוליות בתוך הבית.

כיצד מתמודדים עם נזילות מים

גילוי נזילות מים אפשרי, אם אנחנו בוחנים את מצב הגג והקירות לפני שמתחיל החורף. לשם כך, אנחנו צריכים להזמין אנשי מקצוע שיבחנו את המקום, יבחנו האם המבנה אטום מספיק, ובין היתר, הם יבחנו האם מים יכולים לחדור פנימה.

במידה וכן, אזי שעלינו לאטום שוב את הגג ואת הקירות בחומרי איטום חדשים. למעשה יש צורך לבצע חידוש של האיטום. אם המבנה אטום ומים לא חודרים, אז אין צורך לעשות שום דבר. אך כן חשוב לשים לב במהלך החורף, שהמצב לא השתנה.

כיצד מזמינים אנשי מקצוע בצורה נכונה

אנחנו יכולים למצוא לא מעט גורמים שמתמחים בתחום זה, אך חשוב מאוד לדעת את מי לשכור, איזה אנשי מקצוע יכולים להתאים לביצוע העבודה. לשם כך, נבחן את הניסיון שעומד לרשותם, נבחן את האמצעים והציוד שברשותם, וכן איזה סוג תהליך איטום הם מציעים לנו. חשוב מאוד לוודא שיוכלו להגיע עלינו בהקדם, ולפני שהחורף מתחיל.

אם אתם מחפשים אנשי מקצוע המתמחים בתהליכי גילוי נזילות מים וכל מה שקשור לפתרון הבעיה, אז אתם מוזמנים לפנות אלינו. אנחנו נשמח לספק לכם את המידע הרלוונטי בנושא, לענות על כל שאלה וכמובן לקבוע איתכם מועד לאבחון ולאחר מכן לביצוע העבודה, אם יש צורך בחידוש ושדרוג האיטום במבנה.

 

שתפו את הפוסט:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest